X
تبلیغات
رایتل

به وبلاگ آخرین اخبار شبکه های فارسی زبان خوش آمدید. برای بستن این صفحه ، بالا سمت راست را کلیک کنید.خبرهایی از شبکه های opera : - اخبار شبکه های فارسی زبان و غیر فارسی زبان
X
تبلیغات
رایتل
اخبار شبکه های فارسی زبان و غیر فارسی زبان
sporthack2017

مرتبه
تاریخ : سه‌شنبه 30 آذر 1395

  

آغاز شبکه های Opera چند روزی به تاخیر می افتد


متاسفانه با وجود این که تمامی تلاشمان را کردیم که تا روز اول ژانویه مصادف با 11 دی ماه تصویر خودمان را به خانه های شما برسانیم، اما به دلیل تعطیلات پایان سال در اروپا، نتوانستیم خودمان را برای افتتاح شبکه ها و راه اندازی پلی اوت ها در روز 11 دی ماه برسانیم.


امید است بلافاصله بعد از تعطیلات سال نو، و برای اواخر دی ماه (و یا حتی زودتر) بتوانیم برنامه ها را آغاز کنیم و مهمان خانه های شما باشیم.


⭕️ تصویر شبکه های اپرا از روز اول دی تا چند روزی از روی ماهواره قطع خواهد بود و از اواخر دی ماه (یا زودتر) به محض برقراری سرور ها مجددا وصل خواهد شد.


و اما دو خبر خوب برای طرفداران شبکه های اپرا:


1) شبکه های اپرا حتما علاوه بر ماهواره هاتبرد و یوتلست، با کیفیت SD بر روی ماهواره یاهست نیز با کمی تاخیر قابل دریافت خواهند بود.


2) در صورتی که از دیش ماهواره ای استفاده نمی کنید، به زودی می توانید تمامی شبکه های اپرا را به همراه 2 شبکه اختصاصی دیگر، بر روی سیستم IPTV در رسیور های مختلف بازار ایران و همچنین بر روی سیستم GLWiZ و دستگاه های GLBoX تماشا کنید.


احتمالا از فردا تا حدود 2-3 هفته نتوانیم مهمان خانه های شما باشیم که بلافاصله بعد از اتصال مجدد سرور ها مهمان خانه هایتان خواهیم بود.


پوزش ما را به خاطر این مساله پذیرا باشید.


امیدواریم با برنامه های ویژه شب یلدا همراه باشید و لذت ببرید
طبقه بندی:
ارسال توسط م
آخرین مطالب

قالب وبلاگ