X
تبلیغات
رایتل

به وبلاگ آخرین اخبار شبکه های فارسی زبان خوش آمدید. برای بستن این صفحه ، بالا سمت راست را کلیک کنید.شبکه تلویزیونی PMC هم HD شد : - اخبار شبکه های فارسی زبان و غیر فارسی زبان
X
تبلیغات
رایتل
اخبار شبکه های فارسی زبان و غیر فارسی زبان
sporthack2017

مرتبه
تاریخ : سه‌شنبه 30 آذر 1395

توضیح در ادامه مطلب ...   از این پس PMC را HD ببینید.


شبکه تلویزیونی PMC هم HD شد.

همانطور که اطلاع دارید یکی پس از دیگری شبکه های فارسی زبان در حال HD شدن هستند و به قول مهران مدیری هنوز هم پیدا می شوند افرادی که به شدت در خرید دستگاه های HD مقاومت نشان می دهند.


البته طبق خبری که رسیده نسخه HD شبکه های PMC و احتمالا طپش علاوه بر فرکانس 11900 یاهست روی فرکانس دیگری نیز روی آنتن می روند.


متاسفانه فعلا نسخه HD شبکه PMC روی فرکانس 11900 یاهست روی آنتن رفته که عده بسیاری از هموطنان چه آن ها که دیش مرکزی دارند چه آن ها که یاهست را با قیچی در کنار عربست دریافت می کنند، امکان دریافت فرکانس 11900 یاهست را ندارند.


این خبر خوبی برای طرفداران ماهواره یاهست است که پس از ماه ها بی خبری از این ماهواره و قطع یکی پس از دیگری شبکه های آن، بالاخره یک شبکه جدید روی آن روی آنتن رفت.


طبق جلساتی که ماهواره یاهست با برخی مدیران شبکه ها طی سه ماه گذشته داشته، این ماهواره تمام سعی خود را برای HD کردن شبکه های ایرانی به کار گرفته و در اولین مرحله موفق شده شبکه PMC را به صورت HD روی آنتن ببرد. 
طبقه بندی:
ارسال توسط م
آخرین مطالب

قالب وبلاگ